#NeverSayNoPanda

27. dubna 2014 v 19:21 | Annette |  Articles

#NeverSayNoPanda

Sure🐣
Před pár dny.. nechce se mi to počítat, mi bylo 15 let. Už od malička jsem byla závislá na plyšácích, tehdy jsem si říkala, že jsou to jediní naši praví přátelé - tvrdím to do teď. (Některých návyků se hold nezbavíme) Když jsem byla malá vždycky jsem si přála ke všem možným událostem (svátek, Vánoce, narozeniny) plyšáka... Mé rodiče to, ale omrzelo a už když jsem byla menší mi je přestali kupovat s tím, že jsem na to už dost stará. Před minulým létem jsem viděla v knihkupectví spousty plyšáků, z legrace jsme k nim šla a jednoho - nejhezčího - pandu jsem si zamilovala. Asi to ve mě vyvolalo staré vzpomínky, ale pokaždé když jsem byla v obchodním centru jsem za tím plyšákem šla, a po čase tam začala i tahat kamarády. Nakonec jsem tu pandu právě od nejbližších přátel dostala. Vzpomněla jsme si, že kdysi dávno jsem psala článek, o plyšovém medvídku, který s holčičkou vyrůstal a byl její největší oporou. Tehdy mi došlo, že i když jsem měla spousty plyšáků, žádný takový pocit toho "milovaného medvídka" jsem neměla. Ve svých patnácti letech jsem se rozhodla si to vynahradit - mám plyšového méďu, pandu, kterého tahám všude s sebou. . .


Je to PANDA.
Na facebooku koloval obrázek: "Nebuď rasista! Buď jako panda, je černá, bílá, asiat a všichni jí mají rádi"
Došlo mi to. Celý život chci být panda. (Jestli se narodím v příštím životě jako zvíře.. mám vybráno! :3) Je děsně vtipný, kolika věcí si člověk může všímat když nad věcmi hodně přemýšlí. Proto jsem strašně ráda, že jsme konečně našla toho.. ehm správného plyšáka, který se stává tím milovaným medvídkem pro mě.

Zamysleme se..
JAK SE STÁT PANDOU?
How to be a panda
Hledala jsem fakt hodně způsobů (↑ :D ) jak se jí stát, ale tak nějak.. žádný není ten pravý.
Co myslíte, lze pandou vůbec být? Lze si zajistit život tak, aby vás měl každý rád? Zřejmě ne. Přece jen, když se snažíte každému "podlízat" tak vás určitý typ lidí nemá rád a když jste sví, tak ne každý může mít rád to, kým jste.

JAKÝ SI MYSLÍTE, ŽE BY BYL SVĚT PLNÝ PAND?
pandadise
Představte si, že by se všichni měli rádi, všichni byli na sebe milý, žádné války, spory, nic.
Dokážete to? Já ne. Přijde mi, že svět je v tom všem už tak ztracený, ale přece.. možná by to šlo.
A JAK SE ASI CÍTÍ PANDA?
I feel the malice in my veins
Znáte to, když se snažíte zavděčit všem a ve finále se nezavděčíte nikomu? Všem se snažíte pomoct, ale když máte problém, nikdo vám jí nenabídne? Myslím že nejsem jediný člověk, co se občas cítí jako panda ^^

A co vy?
Máte nějakého svého "milovaného medvídka" ?
Co myslíte lze se stát pandou?
Jaký by byl svět plný pand podle vás? dokážete si jej představit?
Také se někdy cítíte jako panda?
 


Komentáře

1 Choi Mari Choi Mari | Web | 27. dubna 2014 v 20:21 | Reagovat

Můj nejmilejší plyšák je asi moje želva Žofka. Mám jí asi už od osmi let, byla se mnou na ozdravném pobytu a nakonec se se mnou odstěhovala do Anglie (stejně jako parta dalších plyšáků). Já je zbožňuju. Máma mi je taky strašně brzo přestala kupovat.
Povahově bych řekla, že panda už jsem. Mě nevadí bílí, černí, staří, mladí nebo i růžoví. Tady je to i nemožný, protože v centru Leeds je tolik různých národností, že každýho rasismus snad za chvíli omrzí.
I když jsem v jiné zemi a ještě pořád jsem si tu nenašla žádné kamarády, přijdu si tu míň sama než v ČR. Možná je lepší nemít žádné kamarády, než ty falešné.

2 Simík Simík | Web | 28. června 2014 v 17:41 | Reagovat

To bude prázdninama:) Všichni mají více času. Hodně štěstí s designem:)

3 Beddy Beddy | E-mail | Web | 29. června 2014 v 8:43 | Reagovat

Můj nejlepší plyšák byl jeden pes ,který jsme dostali v prvnítřídě od učitelky. Měla jsem ho áda ale ted nwm kde je :D o tich pand já nevím podle mě spíš ne :D

4 Casion Casion | Web | 29. června 2014 v 11:14 | Reagovat

Oneskorene blahoželám k narodkám :-) Je super, že si od svojich blízkych dostala takýto krásny darček, pandy sú naozaj skvelé :D Ja keď som bola malá, chcela som od rodičov živého koňa, keďže som bola do koní zbláznená (a ešte aj som :D ), samozrejme, rodičia mi ho nemohli kúpiť tak som dostala malého plyšového koníka, oranžovo-žltej farby :D

5 Elle Elle | Web | 29. června 2014 v 12:24 | Reagovat

keďže mňa istý nemenovaný považuje za pandu už teraz... tak.. asi je možné všetko :D :D a tiež sa oneskorene pripájam ku gratuláciam k narodeninám, čiže všetko najlepšie... :)
a teraz k tvojmu komentáru... ono je to niekedy lepšie pozerať s niekým tie horory, aj keď ja si rada vychutnávam práve tú atmosféru keď je večer, ticho a sama ich pozerám... má to lepší efekt pre mňa, ale zas nie každý má psychiku na horory, to musím uznať no... a čo sa týka toho, keď ma film nebaví... ako ja väčšinou dopozerám všetko, aj keď si pri tom obhrýzam už asi aj gule ktoré nemám, lebo... treba recenzovať veď! :D to už mám z predchádzajúceho blogu ten zlozvyk, kde som sa venovala len hororom... brrr už sa tu moc rozpisujem :D tak teda končím.. :D

6 Reklama: Reklama: | 17. srpna 2014 v 14:41 | Reagovat

http://hogwarts-diagonalley.9e.cz/news.php
Ahoj, ahoj,
Prosím, moc moc pomůžete studováním na HOGWART.9E! :) Registrujte se v Příčné ulici a určitě vám přijde sova s pokyny ;)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama