# Welcome to 2014

1. ledna 2014 v 0:01 | Annette |  Info

# Welcome to 2014

2014
Zdravím ^^ Už je to zase tady, další rok našich životů přišel. Nikdo z nás neví jaký přesně bude, co všechno nám dá, ale i vezme. Vlastně je těžké o něm cokoliv psát, když všechno co vám chci sdělit vypovídá obrázek v záhlaví článku. ↑↑↑
Snad jen, že vám přeji, aby jste do nového roku vstoupili s lidmi, se kterými z něho za rok i výjdete. Přeji vám, aby vám rok 2O14 dal spousty zážitků. I těch dobrých, i těch zlých. Protože jenom díky nim oboum se dokážeme posunout dál. Přeji vám, aby jste našli důvod být šťastní. ^^

With love An ♡
Oznámení pro čtenáře, jak to bude s blogem dál ↓↓↓

Toto oznámení, je jedno z prvních co píšu sama za sebe a hlavně o sobě, ale je to jediné logické a reálné vyvětlení toho, proč na blogu nestíhám fungovat:
Překvapuje mě, fakt, že i když ny blogu už dlouho nefunguji tak mi spousta z vás píše a dál čte mé články a zpětně si je prochází. Poslední dobou toho mám vážně hodně - jsem v deváte třídě a učím se na přijímačky na střední školu. Vážně bych se ráda blogu věnovala, kolikrát projíždím zpětně blogy svých návštěvníků a čtu si jejich články, chybí mi ta možnost zvěřejňovat zde své názory. Tento týden jsem konečně měla trošku volnější a sepsala pro vás čtyři další články. Zveřejňovat je, ale nebudu. Tedy budu, ale až koncem dubna, kdy se dozvím výsledek o přijetí x nepřijetí na střední školu. Všechno co dělám, dělám na plno a všechny své čtenáře se vždy snažím obíhat a odpovídat jim, ale teď bych to se školou nestíhala. Doufám, že to chápete.

... ♥

Plány s blogem do budoucna:
Blog koncem dubna začne opět normálně fungovat, budu zveřejňovat články a mám v plánu i spoustu dalších projektů. Na mém blogu se začnou oběvovat i soutěže. Konkrétně mám v plánu jednu velikou a poměrně hodnotné ceny ale o té vám povím až jindy. Taky mám v plánu udělat něco jako klub sítí podobných blogů, nebo spíš podobně smýšlejících blogerek. Sama teď pracuji na jednom psaném projektu mimo články, o kterém se časem dozvíte.

Oznámení nakonec:
Vážně moc děkuji za vaší přízeň. A za fakt, že mé články stále čtete a jsou pro vás něčím zajímavými. Hrozně moc si toho vážím. Nemusí se to sice zdát, ale blogování mi hodně dává. Chybí mi to, a slibuji, že se pokusím v dalším roce polepšit.
 


Aktuální články

Reklama